محل تبلیغات شما

با سلام حضور محترم جناب آقای ایلیر متا رئیس جمهور آلبانی 

اینجانب علی جهانی که بیش بیست سال عمر خود را در تشکیلات استالینی سازمان تروریستی رجوی تلف کرده ام و  یکی از قربانیان این فرقه هستم که موفق به رهایی از این فرقه تروریستی شده ام واکنون در اروپا هستم ازجنابعالی میخواهم   راهی را که صدام حسین دیکتاتور سابق  عراق در رابطه  با این فرقه تروریستی پیمودند و اشتباهی بزرگی که ایشان کردند را مرتکب نشوید چرا که این فرقه تروریستی نه تنها نماینده مردم ایران نیست بلکه به سبب جنایاتی که مرتکب شده است به شدت مورد تنفر و انزجار آحاد مردم ایران قرار دارد.

جناب رئیس جمهور 

به شما توصیه میکنم قبل از اینکه با سران این فرقه تروریستی دیدار می کردید بهتر بود کار نامه سراسر خیانت و جنایت این فرقه علیه مردم ایران و مردم عراق و نیروهای نگونبخت سازمان و نفض  فاحش حقوق بشر در این سازمان را مطالعه می کردید.

جناب رئیس جمهور

شما با کسی تحت عنوان رئیس جمهور به اصطلاح برگزیده مقاومت ملاقات کردید که اصلا طی یک انتخابات دمکراتیک در سازمان انتخاب نشده بلکه توسط شوهر مفقودالاثر خود انتصاب شده و مادادم العمر می باشد.

جناب رئیس جمهور

شما بهتر بود قبل از ملاقات با ایشان سوال می کردید که رهبر این گروه کجاست و داستان طلاق های اجباری چیست و چرا خانواده های نیروهای سازمان حق ملاقات با فرزندان شان را ندارند و هزاران سوال بی پاسخ نیروهای سازمان که سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو نه تنها حاضر به جواب دادن نیستند بلکه سوال کنندگان را مورد توبیخ قرار می دهند.

جناب رئیس جمهور

در پایان از شما خواهشمندم که بیش از این قربانی ت های ضد ایرانی دولت امریکا نشوید و بجای ملاقات با تروریست ها با قربانیان اقدامات تروریستی این سازمان که جان بیش از هفده هزار نفر را در ایران گرفته و هزاران تن از نیروهای سازمان را قربانی قدرت طلبی های خودش کرده است ملاقات کنید تا  با چهره واقعی این سازمان به اصطلاح انقلابی و عمکرد فرقه گرایانه و تروریستی اش بهتر آشنا شوید.

با احترامات فراوان

علی جهانی از آلمان

سرنوشت مشترک همه عقب مانده ها و دیکتاتور ها

نامه سرگشاده به رئیس جمهور آلبانی

با شعار سیمرغ رهایی تداوم وطن فروشی و خیانت

سازمان ,فرقه ,تروریستی ,رئیس ,جناب ,مردم ,این فرقه ,فرقه تروریستی ,جناب رئیس ,این سازمان ,می کردید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترجمه از عربی همدلي درمان زگیل تناسلی Anti HPV